هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران

هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران اردیبهشت ۹۷

به اطلاع کلیه دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی می‌رساند که هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران در تاریخ‌های ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ توسط انجمن ژئوفیزیک ایران در تهران برگزار خواهد گردید. هدف از برگزاری این کنفرانس توسعه و تبادل نظر علمى و فنى و ارائه آخرین دستاوردهاى علمى و پژوهشى مربوط به فیزیک زمین و فضا می‌باشد.

با توجه به حمایت دانشگاه­‌ها و مؤسسات آموزش عالی و مراکز علمی و فنی، دستگاه­‌های اجرایی، شرکت­‌ها و بخش خصوصی مرتبط از این کنفرانس و همچنین نمایه شدن هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) شرکت در این کنفرانس به تمامی دانشجویان و پژوهشگران توصیه می‌گردد. در ادامه می‌توانید با محورهای هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران آشنا شوید.

هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران

محورهای هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران

محور اصلی اول: فیزیک زمین

زلزله‌شناسی؛ لرزه‌شناسی؛ گرانی‌سنجی؛ ژئومغناطیس؛ ژئوالکتریک؛ الکترومغناطیس؛ پیش‌نشانگرهای ‌زمین‌لرزه؛ ژئوفیزیک محاسباتی؛ زمین‌گرمائی؛ سنجش از دور در علوم زمین؛ سن‌سنجی و زلزله‌شناسی دیرین؛ فیزیک و مکانیک ‌سنگ؛ ژئودینامیک، لرزه زمین ساخت و تکتونیک فعال؛ ژئوفیزیک اکتشافی نفت.

محوراصلی دوم: فیزیک فضا

دینامیک و فرایندهای گردش کلی جو؛ اقلیم­ شناسی فیزیکی و فرایندهای سطحی؛ دینامیک شاره­‌ها؛ فیزیک و فرایندهای ترمودینامیکی جو؛ هیدرولوژی و هواشناسی آب‌شناسی؛ پیش ­بینی جوی و پدیده­‌های میان مقیاس‌؛ فیزیک خورشید، نجوم و کیهان­ شناسی؛ مدل‌سازی عددی جو و اقیانوس؛ ازن و آلودگی هوا؛ مسائل زیست محیطی و مدل‌سازی آلودگی آب و هوا؛ فیزیک دریا و فرایندهای ساحلی؛ شیمی جو – اندر کنش هواویز، ابروتابش؛ سنجش از دور جو و اقیانوس.

تاریخ‌های مهم هجدهمین کنفرانس ژئوفیزیک ایران

آخرین مهلت ارسال مقالات کامل: ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۶

تاریخ اعلام نتیجه داوری مقالات: ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۶

زمان برگزاری کنفرانس: ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷

وبسایت همایش: www.nigsconference.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *